Działalność

KRS, NIP, REGON. Wołyń - pamiętajmy pamiętać. Kresowe zabytki - renowacja. IPN - Instytut Pamięci Narodowej. ŻOŁNIERZE WYKLĘCI Zapomniani Bohaterowie. Towarzystwo Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Lublinie. Związek Polaków na Litwie. Związek Polaków w Estonii Polonia. Zwiazek Polaków na Bialorusi. PANNY SPRAWIEDLIWE WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA - PATRONAT FUNDACJI NIEPODLEGŁOŚCI. Utworzono poniedziałek, 26, marzec 2018 0159. Opublikowano poniedziałek, 26, marzec 2018 0159. Na czele oraz Jerzy Mazzoll.

OVERVIEW

This site fundacja-niepodleglosci.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have evaluated nineteen pages within the site fundacja-niepodleglosci.pl and found twenty-one websites referencing fundacja-niepodleglosci.pl. We have found two public web platforms linked to this website.

FUNDACJA-NIEPODLEGLOSCI.PL RANKINGS

This site fundacja-niepodleglosci.pl has seen variant levels of traffic within the past the year.
Traffic for fundacja-niepodleglosci.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-niepodleglosci.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-niepodleglosci.pl

NSZ - NSZ - Narodowe Siły Zbrojne

Wspomnienia partyzanta NSZ - dr Bohdan Szucki. Żołnierz NSZ Zbigniew Blinowski awansowany na stopień Kapitana! 21 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ożarowie miało miejsce odznaczenie porucznika Zbigniewa Blinowskiego, żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych i Armii Krajowej. Uroczyste podsumowanie etapu regionalnego w Szczecinie VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Żołnierze Wyklęci Bohaterowie Niezłomni. 4 marca 2018 roku odbyło się nasze.

Fabryka Gier Historycznych

Witamy na stronie FGH! W Fabryce Gier Historycznych projektujemy gry z pasją. Dlatego każdy tytuł jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Różnorodność tematów i mechanik sprawiają, że każdy gracz, mały i duży, doświadczony i kompletny nowicjusz, znajdzie coś dla siebie.

Rok Żołnierzy Tułaczy

Fundacja im. Kazimierza Wielkiego

Relacja filmowa z I Rajdu Pieszego im. W rajdzie wzięło udział 170 uczestników, głównie uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Lublina, Świdnika i Janowa Lubelskiego. Relacja filmowa z IV edycji Ogólnopolskiego Konk.

Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni

Relacja filmowa z I etapu w Lublinie, zgrupowania laureatów w Lublinie i II etapu ogólnopolskiego w Lublinie. Pod tym linkiem więcej o IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Żołnierze Wyklęci Bohaterowie Niezłomni. Plan zgrupowania laureatów IV edycji Konkursu. Ul Podzamcze 7, 20-126.

WHAT DOES FUNDACJA-NIEPODLEGLOSCI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-niepodleglosci.pl Mobile Screenshot of fundacja-niepodleglosci.pl Tablet Screenshot of fundacja-niepodleglosci.pl

FUNDACJA-NIEPODLEGLOSCI.PL HOST

We detected that the main root page on fundacja-niepodleglosci.pl took two thousand three hundred and fifty-eight milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
195.162.24.36

I discovered that this website is implementing the Apache operating system.

Działalność

DESCRIPTION

CONTENT

This site fundacja-niepodleglosci.pl states the following, "IPN - Instytut Pamięci Narodowej." Our analyzers noticed that the website stated " Towarzystwo Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Lublinie." The Website also stated " Związek Polaków w Estonii Polonia. PANNY SPRAWIEDLIWE WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA - PATRONAT FUNDACJI NIEPODLEGŁOŚCI. Utworzono poniedziałek, 26, marzec 2018 0159. Opublikowano poniedziałek, 26, marzec 2018 0159. Na czele oraz Jerzy Mazzoll."

MORE WEBSITES

Fundacja Wsparcia Policjantów

Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego OPP i jest umieszczona w rejestrze Ministra Sprawiedliwości. Fundacja działa na terenie całej Polski z siedzibą w Warszawie, ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa. 87 1440 1299 0000 0000 0794 6977.

Strona Główna - Fundacja Onkologiczna DSS

Fundacja i Forum po 8 latach. 12 Zlot Forumowiczów Jesteśmy z Wami już 8 lat Wyróżnili nas Napisali o nas. Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat. Od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne. 5-7 maja odbędzie się 12 Zlot Forumowiczów. Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat. Od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne.

Strona główna

Podsumowanie II edycji Patriotycznej Gry Komunikacyjnej. Polskie Państwo Podziemne - kompendium. Repozytorium AK - Filmy fabularne. Repozytorium AK - Książki elektroniczne. Repozytorium AK - Filmy dokumentalne. Żołnierze polscy zawiesili na Dworze Artusa w Gdańsku biało-czerwony sztandar.

Fundacja Gospodarcza Pro Europa Szkolenia na miarę

Polska i Grecja gościnne, jak zawsze! Kształcenie zawodowe w obszarze usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Kształcenie i szkolenie osób bezrobotnych przez służby zatrudnienia. Polska i Grecja gościnne, jak zawsze! Kształcenie zawodowe w obszarze usług pielęgnacyjno-opiekuńczych. Kształcenie i szkolenie osób bezrobotnych przez służby zatrudnienia. SZKOLENIA I KURSY PROJEKTY UE INNOWACJE.

Fundacja Pomocy Samotnym Matkom w Toruniu - SmodCMS

Cele, zadania i zakres działalności. Programy ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskie. Bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszej Fundacji. Za wsparcie prowadzonej przez Fundację. Na rzecz dzieci uczęszczajacych do świetlicy Dzieciom Starówki. W Toruniu, przy ul.